Tuesday, November 25, 2008

SCRAP-XMAS-MANIA COLLAB FREEBIE

O nejaký ten deň (18.1.) oslávi Scrapmania prvý rok..Myslím, že Hawra a ani Lara zo začiatku netušili, že z ich prvoplánového forumového „projektu“ sa vykľuje taká bomba ;-). Skvelé fórum so skvelými „obyvateľmi – príjemné „útočisko“ pre dni všedné, ale aj tie výnimočné...to je Scrapmania dnes. Stretla sa tam pestrá „banda“, ktorá sa každým dňom rozrastá (aj o členov úúúplne najmenších ;-) a vďaka vzájomnej pomoci sa rodia skvelí noví a talentovaní scraperi a dokonca aj dizajnéri. Som veľmi rada, že tam „patrím“ tiež.

In coule of days (on January 18th, 2009) Scrapmania is going to celebrate its first year. I think neither Hawra nor Lara have thought that their fist planned forum „project“ to be is going to be taken into such a fancy ;-). An excellent forum with marvellous „residents“ – a nice „place“ not only for the ordinary days but for the extraordinary ones too… this is Scrapmania today. A mixed „band“ of various members, which is getting bigger each day (even of the really little ones ;-) ) has met there and thanks to the great mutual help brand new excellent and talented scrappers and even the designers are being born. I am really glad I belong there too.

A keďže sú Vianoce už za dverami, tak sme sa pri tejto príležitosti rozhodli pre Vás vytvoriť skvelý vianočný kit „Scrap-Xmas-mania collab“. Zapojil sa každý, komu to čas čo len trošku dovolil. Odhodlali sa nováčikovia a čas si našli aj „naši“ predávajúci dizajnéri a prispeli tak svojou troškou k tejto nádhere! Takže rozhodne sa máte na čo tešiť! Stačí keď si pozriete tento náhľad a som presvedčená, že sa už nebudete vedieť dočkať, až si tento darček „rozbalíte“ celý a pustíte sa do scrapovania ;-).

Because the Christmas time is coming soon we have decided to create an amazing Christmas kit „Scrap-Xmas-mania collab“ for you. Everyone who had a bit of time has participated. The new designers found the courage, „our“ selling designers found a bit of time and they have all worked together on this beauty! So you all should look forvard to it! Just look at this preview and I can bet that you would not like to wait till you will be able to „unwrap“ this gift and start scrapping ;-).

Tak už Vás nebudem dlhšie zdržiavať..snáď len krátke „pravidlá“, a síce: začína sa na Hawrinom blogu, kde si stiahnete jej časť collabu. Pod jej náhľadom (preview) nájdete link na ďalšiu časť, t.j. blog ďalšej zúčastnenej dizajnérky...u nej bude link na ďalšiu časť...atď. A aby ste si boli istí, že ste si stiahli všetky časti, od poslednej dizajnérky sa vrátite opäť na Hawrin blog ;-). Ešte snáď len – každý milý komentár nám urobí veľkú radosť – bude to ocenenie za našu snahu a budeme vedieť, že naša práca urobila radosť ;-). Ďakujeme! A teraz už

So I am not going to waste any more of your time.. just some more little „rules“: the download starts on Hawra's blog where you can get her part of this collab. Beneath her preview you will find a link to another part of the collab, by this I mean you will find there a link to a blog of other our designer where you can get the second part.. and on her/his blog there will be another link.. etc. And to be sure you have downloaded all the parts of the collab, you will get back to Hawra's blog at the end again ;-). Just one more thing – every little comment from you will make us extremely happy – to know that our work and ambition made someone happy ;-). Thanks! And now just

HAPPY SCRAPPING!

Tu je moja časť collabu

Here is my part of the collab

SORRY, LINK EXPIRED!
A toto je koniec nášho blog-trainu..ale ak sa chcete "povoziť" ešte raz – klik SEM

And this is the end of our blog-train...but if you want to take a ride again – click HERE

A na záver ešte „krátke“ titulky všetkých zúčastnených a ukážka skvelých LO-čiek, ktoré sú vytvorené z nášho spoločného kitu ;-)

And at the end a „little“ subtitles of all the participated designers and the LO previews scrapped of our collab ;-)

Lara aka Lara’s Digi World, Hawra, Palvinka, XenaKM, Kattom, Pavlita, Klapinka, Jenny sky, Zuska aka Julova, Erika aka E.T. Design, Malina Design, Design by Tina, Mag, Evercila Design, ZuzanaR, Janett

credit:

everything is from our amazing Scrap - Xmas - Mania collab kit

:-)

Bohužiaľ, naša hlavná spoluautorka projektu "Scrap-Xmas-mania collab" Lara aka Lara's digi world je dlhodobo indisponovaná, ale z toho najkrajšieho dôvodu - čaká totiž svoje prvé bábätko ;-). Všetci sa jej touto cestou chceme poďakovať za úžasný nápad a pomoc pri realizácii celého projektu. Jej freebie bude pridané dodatočne a máte sa skutočne na čo tešiť :-).

Unfortunately, the main co-author of the project "Scrap-Xmas-mania collab" Lara aka Lara's digi world is long-termly "out of order". However, the reason is as nice as possible, because she´s expecting her first child ;-). All of us would like to thank her for this idea and help with this project. Her freebie will be added later, but it is going to be worth waiting a little bit.

34 comments:

Gail said...

Thank you for this fabulous kit!

Anonymous said...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 25 Nov [LA 09:00pm] - 26 Nov [NY 12:00am, UK 05:00am, OZ 04:00pm] ).

RoseAddict said...

Thank you for your part of this wonderful kit!

Evercila said...

tinka, si super! nadhera!

*Zuska* said...

Tinka - DAKUJEM! Je to nadhera a pacia sa mi Tvoje papiere! Super farby :)

Pattycakes said...

Thank you for sharing this....it's beautiful!! :)

XenaKM said...

Tina ďakujem! Sobov si teda strihla parádnych :-)

jenny said...

Tinka ďakujem za krásny kitík!!

zuzanar said...

Tina dakujeem za krasny vianocny kit!! Super praca!!

Denny said...

Tinka, ďakujem aj Tebe za krásne freebie. Ste šikovné a ten collab Vám perfektne vyšiel. Je to paráda!!!

Anonymous said...

Thanks a lot for sharing

Anonymous said...

Thank you so much Tina, for your generosity in offering your portion of this great kit to us. This early Christmas gift is truly appreciated.

Janett said...

Tina super práca - tvoj part je krásny... veľké dík... :)

Malina said...

Perfektne Tina, si sikulka...vdaka za spolupracu ...

puffinliz said...

Wonderful! Thank you.

PAVLITA said...

Diky Tinka, super pracicka!!!! :-)))

Mag said...

Tina,
skvela praca, dakujem!

Erika T. said...

Tinka dakujeme ze si sa zapojila,svojou uzasnou pracou!!!!Mas to uzasne!!!!!!!

Anonymous said...

Bonjour,
Merci beaucoup pour ce magnifique cadeau de Noël !
C from Paris :)

kattom said...

Tina super cast! ten sob je perfektny! drzim palce v dizajnovani a nech sa coskoro o teba obchody biju!!

jane-karta said...

Tina fantastické dielo. A tie papiere sú úplne bombastické, už sa neviem dočkať kedy ich stiahnem. Blahoželám k 100%-nej práci na tak veľkom kite. ĎAKUJEM.

Palvinka said...

Tina super sobíkovia, ďakujem za tvoju časť :-)

Sharon aka Scrapcat4914 said...

TY so very much!!!!!!!!!!!!

karent said...

Tina, thank you so much for the goodies for the Christmas collaboration!

Anonymous said...

This is a gorgeous collaboration!!
Thank you very much for sharing your beautiful part - I really like the elements!!

Kimberly said...

Thank you!

luculka said...

dakujem,,,kráása,,,

Catherine said...

Thank you!

Camilla ...or ecam :-) said...

Thank you SO muckf or sharing this wonderful kit!

MirkaK said...

Tina, krasne, velka vdaka!

Patty said...

thank you very much for this wonderful Christmas gift- such great work!!

Anonymous said...

Beautiful! Thank you!

Anonymous said...

Thank you! Your blog post will be advertised on the DigiFree Digital Scrapbooking Freebie search engine today (look for timestamp: 10 Jan [LA 09:00pm] - 11 Jan [NY 12:00am, UK 05:00am, OZ 04:00pm] ).

Brenda said...

Thanks so much :-D